۱۳۹۷/۵/۲۴

جراحی بزرگ کردن سینه برای متقاضیانی که از سایز سینه خود راضی نیستند روشی کارامد است.جراحی بزرگ کردن سینه شامل دو روش استفاده از پروتز سینه و یا تزریق چربی است. در روش جراحی سینه پروتزها در حالت های گرد، قطره اشکی و آناتومیکال (راست و چپ) می باشند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۳

کاتتر به زبان ساده ، لوله باریک و پلاستیکی است که بصورت عروقی استفاده می شود. کاتتر درون عروق بزرگ قرار گرفته و در جای خود ثابت می شود.لوله کاتتربیشتر در محل رگ های کشاله ران، رگ های گردن یا سینه استفاده می شود. کاتتر با قابلیت انعطاف زیاد ، با کمی تغییر در شکل آن، برای عمل های بسیاری نظیر عمل های قلب و عروق، اورولوژی، سیستم عصبی و گوارشی قابل استفاده است.

۱۳۹۶/۹/۲۳

یکی از سریع ترین روش های زیبا سازی لیفت گونه با نخ است و از جدید ترین روش ها برای بالا کشیدن گونه ها و فرم دهی است .در روش لیفت گونه با نخ، با قرار دادن نخ های مخصوص در پوست، از افتادگی و ایجاد چین و چروک جلوگیری می شود. تعداد نخ های مصرف شده برای هر صورت بسته به شرایط ظاهری وشدت افتادگی وچروک ها متغیراست.

هماهنگی بین اجزای صورت مهمترین عامل در زیبایی چهره است عقب رفتگی چانه در برخی افراد باعث ایجاد نا هماهنگی شده و نیمه میانی صورت و بینی خیلی جلوتر از سایر اجزای صورت است.امروزه با پیشرفت علم در زمینه عمل های زیبایی عقب رفتگی چانه را می توان اصلاح کرد.

داده ای یافت نشد.